anasayfakurumsalurunlerhaberleriletisim

BİZDEN HABERLER

KOŞSAN PLASTİK sektörde uzun yıllara dayanan kaliteli hizmetiyle yıllık üretim kapasitesini %70 arttırdı.

 

BALONLU AMBALAJ ihracat kapasitesi yıllık %65 arttırdı.

 

BALONLU NAYLON 'un sektörde kullanım alanlarını, kalitesini, yararlığını arttırdı. Sektöre destek oldu ve balonlu naylonun yeni, koruyucu ve güçlü imajını oluşturdu.

 

 

Baloncuklu ambalaj malzemesi, kirilabilir ürünlerin ambalajlanmasinda tercih edilen, katlanabilir, yumusak ve ürünleri hava sartlarina karsi da koruyabilen bir koruyucu ambalaj malzemesidir ihtiyaçlariniza cevap verecek ebat ve kalinlikta seçim yaparak, malzemelerinizi koruma altina alabilirsiniz.

 

      Kırılabilirliği fazla olan ürünlerin nakliyesi sırasında meydana gelebilecek darbelerin azami şekilde absorbe edilmesini sağlamak için daha büyük çapta balonları olan malzemeler de özel olarak üretilebilir. Baloncuklu naylonun koruma derecesi, baloncukların çapına bağlı olduğu gibi, üretildiği malzemeye göre de değişebilmektedir. Örneğin, eşyalarınızı taşırken porselen tabak aralarına ve kırılabilir eşyalarınızı sararak oluşacak hasarlardan çizilmelerden rahatlıkla koruyabilirsiniz.Ürünleri darbe, çizilme, çarpma, tozlanma, nemlenme, sürtünme, elektriklenme, titreşim ve ezilmeden korur.Yüzeylerde tek kat olarak kullanılarak çizilmeler önlenebilir.Kırılabilir parçalar çok katlı olarak sarılarak darbelerden korunabilir.Anti-statik plastik malzemeden üretileen balonlu naylon ile hassas elektronik cihazlarda statik şarj engellenir.Ürünler arası boşluklara dolgu yapılmasında kullanılabilir. İnce yapısıyla yerden tasarruf sağlar.Ekonomik, şık ve modern bir ambalaj çeşididir.

Baloncuklu naylon, balancuklu ambalaj, baloncuklu torba, baloncuklu zarf, balonlu naylon, uv katkılı balonlu naylon, Baloncuklu tabaka gibi koruyucu ambalaj malzemelerinde en kaliteli ve dayanıklı ürünleri üretmekteyiz.

 

Web sayfamız sürekli güncellenmektedir. Balonlu naylonlar hakkında daha fazla içerik ve bilgi için lütfen takipte kalınız.

BALONCUKLU TABAKA

KOŞSAN PLASTİK® SAN. TİC. LTD ŞTİ.            Tel:(0212) 486 0 123 Fax:(0212) 486 01 20 Adres:Dersan Koop San. Sit. S1/A Blok No:120 / 121 İkitelli / Başakşehir

Kossan Plastik | Tüm Hakları Saklıdır © 2014