anasayfakurumsalurunlerhaberleriletisim

 Baloncuklu naylonu iki adet polietilen veya polipropilen fil tabakasını arasına balonlu bir arakat oluşturarak lamine edilen bir ambalaj malzemesidir. Bōylelikle sarıldığı ürünlerin etrafına hava yastığı vazifesi gōrerek ürünlerimizin her türlü hava şartlarından ve darbelerinden korunmasını sağlar.

 

      Baloncuklu Torbalar ürüne göre özel olarak üretilir. Ürünlerinizde torba kullanarak hem zamandan kazanır, hem de ürünlerinizi iyi bir paketleme ile korumuş olursunuz. Standart balonlu torbaların içi soft filmle kaplanarak üretilir ki ürünler torbanın içine kolaylıkla girer.Balonlu Katlardan Oluşan Cam ve Porselen Tabak,Bardak,Elektronik Devre, Cd vs. Gibi Taşınma Esnasında Kırılma Riski Taşıyan Eşyalarınızı Taşımanız İçin Özel Olarak İmal Edilmiş Torba Şeklinde Balonlu Naylon Ambalajı mümkündür.

BALONCUKLU AMBALAJ

BaloncukluTorba, balancuklu ambalaj, baloncuklu naylon, baloncuklu zarf, balonlu naylon, uv katkılı balonlu naylon gibi koruyucu ambalaj malzemelerinde en kaliteli ve dayanıklı ürünleri üretmekteyiz.

 

Web sayfamız sürekli güncellenmektedir. Balonlu naylonlar hakkında daha fazla içerik ve bilgi için lütfen takipte kalınız.

BİZDEN HABERLER

KOŞSAN PLASTİK sektörde uzun yıllara dayanan kaliteli hizmetiyle yıllık üretim kapasitesini %70 arttırdı.

 

BALONLU AMBALAJ ihracat kapasitesi yıllık %65 arttırdı.

 

BALONLU NAYLON 'un sektörde kullanım alanlarını, kalitesini, yararlığını arttırdı. Sektöre destek oldu ve balonlu naylonun yeni, koruyucu ve güçlü imajını oluşturdu.

 

 

KOŞSAN PLASTİK® SAN. TİC. LTD ŞTİ.            Tel:(0212) 486 0 123 Fax:(0212) 486 01 20 Adres:Dersan Koop San. Sit. S1/A Blok No:120 / 121 İkitelli / Başakşehir

Kossan Plastik | Tüm Hakları Saklıdır © 2014