anasayfakurumsalurunlerhaberleriletisim

 Baloncuklu Zarf ile,kıymetli gönderileriniz, gideceği yere kadar onlarca hava baloncuğu arasında, düşmeye, darbeye, ezilmeye, kırılmaya karşı güvenle seyahat edecektir. Ayrıca suya dayanıklı zarflarımız ürünlerinizi ve değerli gönderilerinizi olumsuz hava koşullarından ve diğer dış etkilerden de korur.

 

      Hafif ve dayanıklı Baloncuklu zarfları posta maliyetlerinizi düşürür.Kendinden yapışan kapak sistemi, kullanımı kolay olmakla beraber, Zımba, bant gibi ek maliyetlerden kurtarır ve uzun süreli ve suya dayanıklı yapışma sağlar.Diğer paket ve zarf şekillerine göre daha gösterişlidir. Baloncuklar ve üstünde bulunan şerit sayesin gönderdiğiniz ürünün açılıp açılmadaığı kolayca anlaşılır aynı şekilde hasarsız ulaşmasında büyük katkıda bulunur.100 % Geri Dönüşebilir Malzemeden imal edilmektedir.

 

BALONCUKLU ZARF

Baloncuklu naylon, balancuklu ambalaj, baloncuklu torba, baloncuklu zarf, balonlu naylon, uv katkılı balonlu naylon, Baloncuklu tabaka gibi koruyucu ambalaj malzemelerinde en kaliteli ve dayanıklı ürünleri üretmekteyiz.

 

Web sayfamız sürekli güncellenmektedir. Balonlu naylonlar hakkında daha fazla içerik ve bilgi için lütfen takipte kalınız.

BİZDEN HABERLER

KOŞSAN PLASTİK sektörde uzun yıllara dayanan kaliteli hizmetiyle yıllık üretim kapasitesini %70 arttırdı.

 

BALONLU AMBALAJ ihracat kapasitesi yıllık %65 arttırdı.

 

BALONLU NAYLON 'un sektörde kullanım alanlarını, kalitesini, yararlığını arttırdı. Sektöre destek oldu ve balonlu naylonun yeni, koruyucu ve güçlü imajını oluşturdu.

 

 

KOŞSAN PLASTİK® SAN. TİC. LTD ŞTİ.            Tel:(0212) 486 0 123 Fax:(0212) 486 01 20 Adres:Dersan Koop San. Sit. S1/A Blok No:120 / 121 İkitelli / Başakşehir

Kossan Plastik | Tüm Hakları Saklıdır © 2014